گزارش ؛ جلسه سرگروه های صالحین با حجت الاسلام و المسلمین حاجتی

گزارش ؛ جلسه سرگروه های صالحین با حجت الاسلام و المسلمین حاجتی

چهارشنبه شب مسجد میزبان حجت الاسلام و المسلمین حاجتی امام جمعه موقت اهواز بود تا ایشان در جمع صمیمی سرگروه های حلقات صالحین منطقه کوی انقلاب سخنرانی کنند .

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی فر سرمربی منطقه بطور مختصر گزارشی از روند کلی برنامه ها ، کلاس ها و جلسات در سطح دبیرستان ، طلاب و دانشجویان در ایام تابستان خدمت ایشان دادند .

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاجتی ضمن اشاره به حلول ماه مبارک رمضان گفتند باید از این ایام و از این فرصت بخوبی استفاده کنیم این فرصت سرگروهی که ظاهرا به ما داده شده سعی کنیم که در محضر حضرت ولیعصر عج الله تعالی فرجه بطور معنوی هم سرگروهی حلقه ای از صلحا را کنیم .

در ادامه امام جمعه موقت اهواز بیان داشت که عظمت و شرف این ماه ماه رمضان نه به نماز آن است و نه روزه بلکه بزرگی این ماه به نزول قرآن است .  حجت الاسلام حاجتی در ادامه ضمن نقل اخبار و خاطراتی لزوم اطلاع از مبانی و اصول انقلاب و اسلام را برای سرگروه ها ضروری دانست .

ایشان سپس حضرت آقا را به عنوان مربی بزرگ صالحین دانستند و بیان داشتند که زبان سرگروه باید خودنگهدار باشد تا کلامش نافذ باشد و اگر کسی تقوا کند و صبر کند ان شاء الله خداوند به وی مقامات می دهد .

در پایان هم حجت الاسلام و المسلمین حاجتی به سوالات جمع پاسخ دادند .

 

نما

  • IMG_5390
  • IMG_5391
  • IMG_5394
  • IMG_5396
  • IMG_5398
  • IMG_5401

 

درباره نویسنده

اگر انسان هایی که مامور به ایجاد تحول در تاریخ هستند از معیارهای عصر خویش تبعیت کنند ، دیگر تحولی در تاریخ اتفاق نخواهد افتاد . @ شهید آوینی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.