[ویژه] جلسه با هسته های سایبری

[ویژه] جلسه با هسته های سایبری

شنبه شب همین هفته پس از معرفی هسته های سایبری حلقه های معاونت نوجوانان ، جلسه ای تدارک دیده شد که برادران هسته های سایبری با امام جماعت مسجد حجت الاسلام و المسلمین ذوالفقاری دیدار کردند .

در این جلسه که هسته های سایبری ۱۱ گروه مسجد حضور داشتند حجت الاسلام و المسلمین خدادادنژاد مسئول معاونت نوجوانان و حجت الاسلام و المسلمین آین مسئول معاونت های ستادی و برادر پایکوب مسئول قرارگاه فضای مجازی باب الحوائج علیه السلام نیز حضور داشتند .

حجت الاسلام و المسلمین ذوالفقاری جلسه را با معارفه ای کوتاه با اعضای هسته های سایبری شروع کرد . در ادامه ایشان با اشاره به اقدام رهبری در سال ۹۰ مبنی بر تشکیل شورای عالی فضای مجازی و یادآوری سخنان رهبری درباره اهمیت و جایگاه این فضا سخن گفتند . امام جماعت مسجد ضمن اشاره به این نکته که فضایی است با قواعد غرب ، فضایی است گمراه کننده و هدایت کننده گفت : « کار شما حساس و لغزان است ، باید ابعاد اخلاقی و تربیتی کار را رعایت کنید ، کسی که کاری را می پذیرد زحمات آن را هم باید بپذیرد » حجت الاسلام و المسلمین ذوالفقاری اضافه کردند : « همانطور که باید در عرصه حقیقی در جامعه فعالیت کنیم  ، جبهه دیگری نیز باز شده است که می خواهیم در آن جبهه هم کار کنیم . » وی با یادآوری فتنه سال ۸۸ فضای مجازی  را آبستن تهدید های سیاسی ، اجتماعی ، اعتقادی و اخلاقی معرفی کرد و آن را بستر خطرات سازماندهی شده دانست . حجت الاسلام و المسلیمن ذوالفقاری بیان داشت : « ما هم آمده ایم که از این فضا استفاده کنیم نتنها استفاده که احساس تکلیف کرده ایم ، فضایی است که عده ای به اعتقادات ما حمله می کنند و ما هم هیچ جبهه ای نداریم » در ادامه حجت الاسلام و المسلمین ذوالفقاری برادر پایکوب را به عنوان مسئول قرارگاه فضای مجازی باب الحوائج علیه السلام معرفی کردند و گفتند : « قرار بر این است که فعالیت های گسترده ای انجام شود که بخشی از آن فضای مسجد است »

حجت الاسلام و المسلمین ذوالفقاری در پایان اهداف و عملکرد وبلاگ های گروه ها را زیر نظر مسئول گروه تبیین کردند .

در ادامه در جلسه ای جداگانه برادر پایکوب  ضمن اشاره به تدارکات انجام شده و آمادگی ها ، جزییات فعالیت در وبلاگ ها و آموزش را برای برادران هسته های سایبری توضیح دادند .

  • ۲۰۱۵۰۱۲۴_۱۹۱۸۲۲
  • ۲۰۱۵۰۱۲۴_۱۹۲۰۲۷
  • ۲۰۱۵۰۱۲۴_۱۹۲۰۰۰
  • ۲۰۱۵۰۱۲۴_۱۹۱۸۵۵
  • ۲۰۱۵۰۱۲۴_۱۹۱۹۱۰
  • ۲۰۱۵۰۱۲۴_۱۹۱۹۴۹

درباره نویسنده

اگر انسان هایی که مامور به ایجاد تحول در تاریخ هستند از معیارهای عصر خویش تبعیت کنند ، دیگر تحولی در تاریخ اتفاق نخواهد افتاد . @ شهید آوینی

مطالب مرتبط

7 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.