گزارش نشست صمیمی مسئولین گروه ها با حجت الاسلام و المسلمین دسمی

گزارش نشست صمیمی مسئولین گروه ها با حجت الاسلام و المسلمین دسمی

بعدازظهر روز گذشته مسئولین گروه مسجد در جلسه ای صمیمی پیش از نماز مغرب و عشا در خدمت حجت الاسلام و المسلمین دسمی بودند .

در ابتدا پس از تلاوت آیاتی نورانی از کلام الله مجید حجت الاسلام و المسلمین ذوالفقاری ، امام جماعت مسجد گزارشی مختصر از وضعیت گروه های مسجد خدمت ایشان ارائه دادند .

معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین در ابتدا با اشاره به فرارسیدن ایام پربرکت رمضان روزه را ظرفی برای سایر عبادات و اعمال در این ماه که با سایر تکالیف هیچ منافاتی ندارد ، خواندند . ایشان فرمودند تا زمانی که روزه دار در شرایط روزه داری است در شرایط اجتناب از گناه اعمال او همگی عبادت است ، در این حالت است که یک اجتناب کوچک هم میتواند سرآغاز برکات فراوان باشد .

ایشان در ادامه فرمودند مربی مادامی مربی است که نفسش در معرض تربیت باشد و در حال معصیت و غفلت زیر ولایت شیطان است و آنجا دیگر در دایره تربیت نیست و مربی که در دایره تربیت نباشد در حال آسیب رساندن به متربیان است .

حجت الاسلام و المسلمین دسمی فرمودند ما باید سرگروهی خودمان را اولا بکنیم و این کار تربیتی تلاشی برای رشد و تربیت خودمان باشد و این بستر کار تربیتی ، میدان عمل به وظیفه است که اگر نباشد بستر رشد و تربیت خومان دیگر نخواهد بود .  ایشان در ادامه فرمودند که مربی باید با وجود ، جوهر و روح خود تربیت کند و نه با زبان زیرا که نیرویی که با زبان تربیت شود پوک و درون تهی خواهد بود .

حجت الاسلام و المسلیمن دسمی در پایان به سوالات مسئولین گروه پاسخ دادند .

درباره نویسنده

اگر انسان هایی که مامور به ایجاد تحول در تاریخ هستند از معیارهای عصر خویش تبعیت کنند ، دیگر تحولی در تاریخ اتفاق نخواهد افتاد . @ شهید آوینی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.