گفت و گویی جذاب با جانشین مسئول اردو دماوند-قم/آقای پایکوب

 هرساله مسجد در فصل تابستان برای معاونت های خود اردوهای برون استانی را تدارک میبند،که برای بچه های واحد راهنمایی امسال اردو دماوند-قم رو برنامه ریزی کرده به همین خاطر برآن شدیم اطلاعاتی رو درباره ی این اردو بدست بیاریم به همین خاطر سمت آقای پایکوب،جانشین مسئول اردو رفتیم تا کم و کیف اردو و برنامه های آن مطلع بشیم.

۱)سلام علیکم،چه خبر از اردو؟

سلام،انشاالله تمام مقدمات اردو فراهم شده تا اردویی مطلوب و متفاوت تر از سال پیش داشته باشیم.

۲)گفتید اردوی متفاوت،منظورتون چیه؟میشه توضیح بدید؟

بله،به نکته خوبی اشاره کردید،انشالله اردوی امسال از لحاظ مکان برنامه های تفریحی و زیارتی نسبت به اردو های سال پیش کمی متفاوت خواهد بود.

۳)هزینه دوره و اردو امسال چقدر است؟

۳۲۰ هزار تومان!!که با امتیازاتی که در نظر گرفته شد دو ستان میتونستند با کسب امتیازات از تخفیف برخوردار بشوند یا حتی کاملا رایگان به اردو بیایند.

۴)تاریخ رفت و برگشتتان کی هست؟

انشالله ۲ شهریور ساعت ۱ از اهواز به سمت تهران و بعد دماوند حرکت میکنیم و ۶ شهریور بعد از زیارت مرقد امام و برگزاری برنامه میثاق با شهدا به سمت قم حرکت میکنیم و به حول قوه الهی ۸ شهریور از ایستگاه محمدیه قم به سمت اهواز حرکت میکنیم.

۵)محل اسکان شما در دماوند و قم کجاست؟

محل استقرار ما در دماوند در اردوگاه شهید مصطفی خمینی و در قم،یک روز در اردوگاه ولایت و یکروز در حسینیه اهل بیت هستیم که ۵ دقیقه با حرم فاصله دارد.

۶)تو صحبتاتون گفتید برنامه های تفریحی،میشه برنامه های تفریحی رو برای ما شرح دهید؟

بله،برنامه های تفریحی به دو دسته تقسیم می شوند،یک قسمت برنامه های درون اردوگاهی که شامل فوتبال،فوتبال دستی،والیبال و … میشود و قسمت دوم که جذاب تره برنامه های برون اردوگاهی هستن کوهنوردی،پارک آبی(دهکده آبی پارس) و…جزو این برنامه ها هستن.

۷)آقای پایکوب،از لحاظ برنامه های فرهنگی چه برنامه های پیش بینی شده؟

برنامه هر روز قرآن پیش بینی شده که رفقا راهنمایی هرروز یک ساعت قبل از نماز مغرب و عشاء برنامه قرائت قرآن رو دارن،در ضمن برنامه شبی با شهدا،تئاتر،همایش و… نیز پیش بینی شده تا در اردو اجرا یشود.

ممنون از وقتی که در اختیار ما گذاشتید.

درباره نویسنده

چقدر زیباست کبوترای حرمت،چقدر زیباست گلدسته و حرمت،چقدر زیباست شهدای حرمت،مخصوصا شهدای رضویت.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.