جلسه اعضای هسته های سایبری

جلسه اعضای هسته های سایبری

بسم الله ارحمن الرحیم

عصر روز یکشنبه حجت الاسلام والمسلمین ذوالفقاری طی جلسه ای با اعضای هسته های سایبری مسجد ابتدا ضمن مغتنم شمردن فرصت ماه مبارک رمضان فرمودند در این برهه از زمانی که ما هستیم و در این ماه مبارک رمضان فرصت خوبی است که بندگی خدا را به بهترین نحو انجام دهیم. در این ماه پر خیر و برکت انسان میتواند کارهایی اساسی که قبلا تصمیم به انجام دادن آنها را داشت با اراده ی قوی شروع کند که حقا خداوند چنان نیرویی میدهد که موفقیت ها را دو چندان میکند.

امام جماعت محترم مسجد امام موسی بن جعفر(ع) گفتند: این تشخیص های علمای اسلام و تبعیت مردم متدین است که جامعه را به درجات و اهداف والا میرساند.  به عنوان مثال چندسال پیش با جمعیتی از اهواز نزد آیت الله حائری شیرازی مشرف شده بودیم که ایشان میگفتند در زمان جنگ تحمیلی که اکثرا به فکر جنگ بودیم، آیت الله جزایری به علاوه ی دفاع مقدس مشغول به کار بزرگ دیگری نیز بودند که بیست سال بعد فهمیدیم که چقدر این کار ثمر داده و چقدر اهمیت داشت.

در حال حاضر ما میبینیم که ولی امر من و شما، امام خامنه ای چقدر سعی در تبیین فضای جنگ نرم و سایبری دارند. امام خامنه ای ۲۵ سال قبل تشخیص دادند و گفتند که به ما حمله ی فرهنگی شده ولی یک عده این حرف ها را به تمسخر گرفتند و حال میبینید که اوضاع فرهنگیمان چه شده.

 مدیر حوزه ی علمیه باب الحواِئج خاطرنشان کردند: امروز هم ما در دفاع مقدس به سر میبریم و سربازان و مجاهدان این جنگیم و همیشه باید آماده باشیم ، جا دارد از خدا بخواهیم و همت کنیم که این پوتین ها را از پایمان در نیاوریم که همواره یک زندگی جهادی برای اسلام و رضایت خدا داشته باشیم.

همچنین ایشان گفتند: واقعا میتوانیم به جای خیلی از وب گردی های بی مورد، جهادی کنیم و در فضای مجازی  که هزاران مخاطب داریم مطالب ارزنده و مفید درج کنیم که این کار برای انقلاب و آخرتمان ثمره دارد و امروز در این جمعی که قرار گرفتیم باید شکر کنیم و شکر نعمتش این است که کارمان را به نحو احسن انجام دهیم و ثواب کارمان را به ائمه اطهار هدیه کنیم تا مورد عنایات ایشان قرار بگیریم.

همچنین مسؤل معاونت سایبری برادر مصطفی اسدی در ابتدای جلسه ضمن تبیین شرایط فضای مجازی و توصیه های مقام معظم رهبری مبنی بر حضور پر شور و همه جانبه ی قشر جوان مومن انقلابی تأکید کردند که باید بر خودمان تکلیف بدانیم صدای اسلام را بوسیله ی همین فضای سایبری به گوش همه ی مردم دنیا برسانیم و انشاالله پس از این دوره های سایبری در آخر تابستان جشنواره ی تقدیر از نویسندگان و وبلاگ نویسان برتر را خواهیم داشت.

 

 

 

  • IMG_5368
  • IMG_5369
  • IMG_5370
  • IMG_5367

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.