[ویژه] به الکاظم وب سایت مسجد رای می دهیم

[ویژه] به الکاظم وب سایت مسجد رای می دهیم

این حوزه [ فضای مجازی ] به اندازه‌ی انقلاب اسلامی اهمیت دارد

امام خامنه ای مد ظله العالی

 

جشنواره وب سایت های ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون شش دوره آن از سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران به همراه گروهی از فعالان و متخصصین حوزه وب در ایران برگزار گردیده است.

هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد. این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد. جشنواره وب ایران٬ سال گذشته به عضویت رسمی کنسرسیوم وب جهانی درآمد.

امسال نیز هفتمین دوره جشنواره در مقیاس بزرگتری و با برنامه های متنوع تر در سرتاسر کشور برگزار خواهد شد و وب سایت های ایرانی در گروه های مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره ( ۲۶ و ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ) معرفی و از آنها تقدیر گردد.

هم اکنون که نزدیک به ۱۷ ماه از افتتاح سایت مسجد می گذرد علی رغم اینکه به افق های تعیین شده نرسیده ایم اما با دیدی منصفانه جهش سایت مسجد غیر قابل انکار است بطوری که امروز بیش از سه هزار صفحه در موتورهای جست و جو ایندکس کرده ایم ، بالغ بر سه هزار مگابایت عکس و فیلم و صوت ( در حدود پنج هزار مگابایت پهنای باند ماهانه ) در اختیار شما بازدیدکنندگان قرار داده ایم ،  در جست و جوی بعضی کلمات کلیدی در صدر نتایج هستیم و از همه مهم تر در دیگاه های شما رضایت را می بینیم که با بازدید حدود یک ملیونی خود در سال گذشته با وجود مشکلات در کنار ما بودید . اما هنوز هم به اهداف خود نرسیده ایم و نواقص غیر قابل انکار هستند اما یقین دارم با عنایات الهی و توجهات حضرت بقیه الله روحی فداه و با همکاری شما مخاطبان و نویسندگان سایت به اهداف خود می رسیم ان شاء الله .

در راستای افزودن برگ زرینی دیگر در دفتر افتخارات مسجد در این دوره وب سایت مسجد در هفتمین دوره جشنواره وب ایران شرکت کرده که دوچندان یقین دارم با همکاری شما در سایه عنایات الهی و توجهات حضرت بقیه الله ان شاء الله افتخاری دیگر می آفرینیم .

در این مرحله وب سایت ها نیاز به رای بازدیدکنندگان دارند لذا از شما بازدیدکننده ، مخاطب و نویسنده و همراه همیشگی تقاضا دارم رای مثبت به الکاظم بدهید

با بیشترین سپاس ها

تیم مدیریت سایت الکاظم

 

رای دادن به الکاظم بیش از ۱ دقیقه طول نمی کشد !

فراموش نکنید پس از کلیک بر تصویر زیر و وارد کردن ایمیل خود در صفحه جدید ، باید حتما با کلیک بر لینکی که به ایمیلتان ارسال می شود رای خود را تایید کنید

جشنواره وب ایران

در ادامه هم کلیپی کوتاه از نحوه رای دادن به سایت مسجد قرار داده شده که اگر برادران ابهامی دارند مورد استفاده قرار گیرد .

درباره نویسنده

اگر انسان هایی که مامور به ایجاد تحول در تاریخ هستند از معیارهای عصر خویش تبعیت کنند ، دیگر تحولی در تاریخ اتفاق نخواهد افتاد . @ شهید آوینی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.